Kaltmeyer, s.r.o.

Úvodem o firmě

Naše firma staví na pevném spojenectví s koncernem KABA. Spojením výhod velkého koncernu a malé úzce specializované firmy přináší zákazníkům nejenom nové produkty, ale i jedinečné služby vznikající z nabytých zkušeností, získaných znalostí, flexibility a schopnosti věnovat pozornost detailům. Těm detailům, které povyšují zdánlivě běžný výrobek jako jsou klíče a zámky, na sofistikovaná řešení.

Naším cílem je, aby u nás zákazník nekupoval pouze zámky, ale kupoval systém a bezpečnost.


Již od roku 1988 se staráme o Vaši bezpečnost. V současnosti Vám můžeme nabídnout nejenom prvotřídní produkty, ale také služby, které pak dodávají výrobkům nejvyšší užitnou hodnotu.

Mechanické uzamykací systémy

Pro bytové i rodinné domy, úřady, školská, zdravotní, ubytovací a jiná zařízení. Od tvorby prováděcího projektu, vlastní realizaci a následný záruční i pozáruční servis.
Operativní a flexibilní změny při ztrátách klíčů při provozu našich zámkových systémů.

Mechatronické přístupové systémy

Pro bytové domy a dalších objekty s náročnou kontrolou přístupových oprávnění založené na sofistikovaném výběru kování zajišťující dveřím všechny požadované funkce a současně vysokou bezpečnost a komfort používání.

Samozamykací a další zadlabací zámky a bezpečnostní vložky

Pro "unikové cesty" (dle EN 179 a 1125) veřejných i neveřejných budov, pro vstupní dřevěné a hliníkové dveře včetně příslušného kování a vložek v nejvyšších bezpečnostních třídách.